“Mission: Impossible 6” ya Henry Cavill Desteği

“Man of Steel”, “Batman v Superman: Dawn of Justice” yapımlarında Superman karakterini canlandıran ve Justice League serisi ile yeniden beyazperdede Superman karakterinde göreceğimiz 33 yaşındaki ve kızların gönüllerini kaptırdığı aktör “Henry Cavill“,”Mission: Impossible 5”, “Jack Reacher”, “The Way of the Gun” gibi yapımların yönetmeni Christopher McQuarrie’nin yönetmenliğini sırtladığı devam filmi Mission: Impossible 6‘ya dahil oldu.

Oyuncu kadrosunda şu için “Rebecca Ferguson“, “Tom Cruise“, “Vanessa Kirby” ve “Jeremy Renner“ın bulunduğu bu devam filmine Cavill’in de dahil olduğunu yönetmen McQuarrie kendi Instagram kanalından bildirdi. McQuarrie bu duyuruyu esprili bir biçimde yapmayı tercih etti ve paylaştığı Instagram hesabında “Bir düşünce var. Mission: Impossible’ın 6. bölümünde rol almak ister misiniz merak ediyorum. Baskı yok.” şeklinde sözler yazdı. Bu paylaşıma karşılık Cavill de kendi Instagram hesabından yaptığı bir yorumla “Böylesine mükemmel saçlı bir adama nasıl hayır diyebilirim?” tarzında geri dönüşle yönetmene cevap verdi.

Zack Snyder’ın yönetmiş olduğu ve 17 Kasım’da beyazperde ekranlarına girecek Warner Bros’un yaklaşmakta olan Justice League filminin son çekimleri çok kısa bir zaman önce bitirildi. Cavill bu sıralar yazar ve yönetmen David Raymond’ın “Nomis” isimli psikolojik gerilim yapımı üzerinde çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir