Merakla Beklediğimiz Alien: Covenant’tan Yeni Fragman Paylaşıldı!

Artık bir fenomen haline gelen “Alien” serisinin sabırsızlıkla beklenen son film ve Ridley Scott‘un bir kez daha yönettiği “Alien: Covenant”tan yeni fragman paylaşıldı.

1979 yılında başlayan macera ardından 1986, 1992 ve 1997 yıllarında izlemeye devam ettiğimiz seri filmleri ile daha da büyüyen Alien evreni, son filmin gişede aldığı başarısızlık sonrası uzun bir süre uykuya yatmıştı. Fakat hikayenin anlatıldığı ilk filmin Ridley Scott tarafından 2012 yapımı “Prometheus” ile beyazperdeye geri dönmesinin akabinde Alien serisi yeniden yükseliş ivmesi kazanmıştı.

Scott’ın tekrardan 2107’de yönetmeni olarak göreceğimiz Alien: Covenant, Prometheus’la başlayan Alien prequel serisinin yeni filmi niteliğinde olacak. Yapımın kadrosuna göz attğımızda Michael Fassbender, Katherine Waterston, James Franco, Noomie Rapace, Danny McBride, Billy Crudup, Guy Pearce ve Demian Bichir gibi kaliteli yıldızların yer aldığı filmin ilk fragmanı geçtiğimiz yıl içerisinde gösterilmişti. Seyircisi ile buluşması için geri sayımın devam ettiği bu günlerde yapımdan yeni bir fragman daha geldi.

Alien: Covenant 19 Mayıs 2017 de Türkiye’de vizyon yapacak.

Covenant koloni gemisinin ekibi henüz keşfedilmemiş bir cennet olduğunu düşündükleri bir yeri keşfederler. Fakat bu yer düşündüklerinin tam aksine karanlık, tehlikeli bir bölgedir ve orada kalan tek kişi, Prometheus macerasından sağ çıkan android David’tir.
Geçtiğimiz günlerde filmden paylaşılan ve merakla bekleyen hayranlarını oldukça heyecanlandıran 5 dakikalık fragman sonrasında gelen yeni fragman temposu ve gerilimiyle merak uyandırmayı başarıyor. James Franco’yu geminin kaptanı olarak ilk kez gördüğümüz bu anda Leonardo Da Vinci’nin ünlü tablosu “Last Supper” ya Türkçe ismiyle “Son Akşam Yemeği” ismiyle paylaşılan 5 dakikalık o videoya buradan bakabilirsiniz.

Film, Türkiye’de “Yaratık: Covenant” ismiyle 19 Mayıs 2017’de gösterime girecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir