SENSE8’in İkinci Sezonundan İlk Kareler

Netflix serisi olan Sense8 dizisinin hayranları yapımın ikinci sezonunu için sabırsızlandığını biliyoruz. Dizinin yapımcıları da bunun farkında olacak ki beklenenden daha önce görselleri beğeniye sundular.

Wachowski kardeşler ve J. Michael Straczynski tarafından senaryolaştırılan yapım, birbirlerine zihinsel açıdan bağlı sekiz farklı insanın hikayesini anlatıyor. Dizinin ilk sezonunun oyuncu bölümünde Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae, Aml Ameen, Max Riemelt, Tina Desai, Miguel Ángel Silvestre ve Jamie Clayton gibi isimler bulunuyordu. İkinci sezonda Ameen’in diziden çıkacağı ve yerine Toby Onwumere’in katılacağı haberleri gelmişti. Bununla birlikte Lilly karakterini ikinci sezonda artık olmayacak. Karakter eğer dizi üçüncü sezon için yeşil ışık alırsa tekrar kadroya girebilecek.

Dizinin Aralık’ta izlediğimiz Noel Özel Bölümü’nde karakterleri oldukça iyi bir senkron içerisinde görme fırsatımız olmuştu. Bundan iki yıl önce birinci sezonuyla tv ekranına çıkan dizinin Noel Özel Bölümü aynı zamanda da yeni sezon yani ikinci sezon için bir nevi hazırlık bölümü olarak değerlendirilmişti.

Yapımın ikinci sezonunu izlemek isteyenler için Sense8’in yeni bölümleri 5 Mayıs’ta Netflix’te olacağını söylemekte yarar var.

Wolfgang, Capheus, Kala, Lito, Nomi, Riley, Sun ve Will’i yeni gelen resimlerde görebiliyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir