Alien: Covenant’tan Vizyon Öncesi Tanıtım Videosu!

2017 Alien Ekibiyle tanışmaya hazır mısınız?

 

Prometheus filminden 10 yıl daha sonrasını izleyeceğimiz Alien: Covenant‘tan ön tanıtım videosu paylaşıldı. 4 dakika 45 saniye süren bu yeni tanıtım videosunda, varmak üzere oldukları gezegene inmeden önce ufak çaplı bir parti yapan mürettebatı kutlama yaparken görüyoruz. Mürettebat, varacakları yeni gezegen için uykuya yatmadan önce güzel bir şekilde eğleniyor ve hafifte olsa duygusal anlar yaşıyorlar.

Hikayenin ana filmi Alien‘ın bir önceki dönemini aktaracak olan Covenant gemisi ekibinin sadece insancıl robot David’in yaşadığı ve ilk olarak gizli bir cennet sandıkları tenha bir gezegene inmelerinin akabinde yüz yüze geldikleri tehlikeleri seyredeceğiz.

Prometheus filminin başrol oyuncusu Michael Fassbender‘ın tekrardan kadroda olduğu yapımda, Katherine Waterston, Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smolett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup ve James Franco gibi yıldızlar rol alıyor. Yapımın senaryosunu Green Lantern filminin senaristi Michael Green ve Transcendence‘in senaristi Jack Paglen kaleme aldı.

Yapım ülkemizde 19 Mayıs 2017’de seyirci ile buluşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir