Aquaman Filmi İçin Jason Momoa’dan Kılıç Eğitimi

Jason Momoa‘yı Aquaman olarak izleyeceğimiz film için yapılan hazırlıklarda aktör kendi Instagram hesabından bir video paylaştı.

2018 yılında izleyici ile buluşması hedeflenen filmin çekimleri 2017 Mayıs ayında başlaması planlanıyor. İlk olarak Avustralya’da daha sonra ise İtalya’da yapılacak olan çekimler öncesi aktörlerde rolleri için hazırlıklara başladı.

Zaten 2016 yılının Kasım ayında Avustralya’da çekimler için bir çok hazırlık yapılmıştı. Bu hazırlıkların tamamen bitip projenin başlaması için Mayıs ayı bekleniyor.

Senaryosu Will Beall tarafından yazılan filmin yönetmeni ise James Wan olacak. James Wan’in korku filmlerinin sevilen yönetmeni olduğunu da ekstra vurgulamak gerekir.

Jason Momoa’nın başrol üstlendiği filmde ona yardımcı olacak olan oyuncular ise şöyle: Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson.

Mera karakterini Amber Heard, Vulko karakterini Willem Dafoe ve Ocean Master karakterini de Patrick Wilson canlandıracak.

Jason Momoa zaten Game of Thrones dizisi ile aksiyon dolu çekimlere pek uzak olmayan bir isim. Aktör Instagram yolu ile kılıç eğitim videosunu hayranları ile paylaştı. Aşağıdan o videoyu izleyebilirsiniz.

Aktör Jimmy Kimmel’in show programına konuk olduğunda Aquaman karakteri için çok uzun sürü önce seçildiğini fakat bunu sır gibi saklaması gerektiğini anlatmıştı. Yaklaşık olarak 4-5 yıl boyunca bu konuyu hiç kimseye söylemeyip içine atmış.

Konu ile tam alakalı olmasa da şöyle ekstra bir bilgi verelim; eğer 2018’e kadar her hangi bir aksilik olmaz ise yani planlanan çekim tarihlerinde işler yolunda giderse Warner Bros’un DCEU’da tam olarak üç film göstereceği ilk yıl olacak. Şu an için bu durum olası gözüküyor. Flash’ın planlanan zaman dilimine göre Mart ayında çekimlere başlaması gerekiyordu, fakat hala yeni bir yönetmende karar kılınmış değil. Aquaman ise 2018 in ikinci filmi olacaktı fakat açıklanan tarihlere göz atınca son filmi olacak gibi duruyor. Batman’in ise Ekim gibi gösterimi planlanıyordu ancak onun da vizyon tarihinde muhtemelen bir değişiklik olacak. Zira onun yerini Aquaman alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir