Hugh Jackman Cilt Kanserinin Dördüncü Yılında

Marvel sinemasının Wolverine karakterini uzun yıllardan beri canlandıran Hugh Jackman 4 yıldır süren kanser problemi için tekrardan tedaviye başladı.

Bilindiği gibi Wolverine yani diğer ismiyle Logan karakterini canlandıran ve yakında vizyona girecek olan “Logan” yapımının da son kez bu karakteri canlandıracak olan usta oyuncu Hugh Jackman tam olarak dört yıldır başına bela olmuş illet hastalık olan cilt kanseri ile mücadelesi halen devam ediyor.

Avustralya kökenli olan aktör geçtiğimiz günlerde tekrardan doktorun yolunu tutmak zorunda kaldı. 2013 senesinin Aralık ayında aktörün eşi Deborra-Lee Furness’ın onu zorlaması ile gittiği hastanede cilt kanseri olduğunu öğrenen Jackman bu 4 yıl içinde bir çok defa tedavi altına alınmıştı. Kanserin fark edilmesinden hemen sonra 2014 senesinin Mayıs ve Ekim aylarında da şifa için doktora giden oyuncu “X Men: Geçmiş Günler Gelecek” filminin tanıtımında da burnu bantlı olarak gözlemlenmişti.

Jackman’ın burnundaki bantlar dikkat çekinde gazetecilerin ufak bir araştırması ile Bazal hücre karsinomasından muzdarip olduğu anlaşılmıştı. Hatta bundan sonra ünü oyuncu sık sık takipçilerine güneş kremi kullanmaları yönünde defalarca uyarıda bulundu.

17 Şubat’ta Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Dünya prömiyerini gerçekleştirecek olan Logan filmi ülkemizdeki galasını ise 28 Şubat’ta İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın organize ettiği İKSV Galaları’nda yapacak.

Film, 3 Mart’ta vizyona girecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir