Carpool Karaoke Bağımsız Bölüm Oldu

İngiliz komedyen James Corden‘un başarı ile sunduğu “The Late Late Show” isimli TV programının son zamanlarda beğenilen skeçleri, ünlü yıldızları ve kesinlikle “Carpool Karaoke” adıyla yayınlanan, programın içinde ayrı bir bölüm olarak verilen kurgu artık tamamen bağımsız bir show olarak karşımıza çıkacak.

Bu ayrı showda Corden, popüler şarkıcılarla sıkı bir araba yolculuğu yapıyor. Yolculuk boyunca kafalarına göre şarkı seçip bunu seslendiriyorlar.

Carpool Karaoke’yi asıl meşhur eden isim dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele‘in bu arabaya binmesi olmuştu. O bölümün youtube üzerinden izlenme sayısına bakıldığında rekor kırdığı görülebilir.

Carpool Karaoke başlı başına ayrı bir bölüm olarak 30 dakika yayın yapması planlanıyor. Serinin hakları 2016 yazında Apple Music tarafından satın alınmıştı. Bölüm boyunca arabaya en az iki kişi konuk olarak yan yana yolculuk edecekler. Sadece şarkı türkü tarzında değil araba dışında da gerçekleştirilecek röportajların olacağı açıklanmıştı.

Yeni yayınlanacak bölüm ile alakalı Grammy Ödülleri sırasında içinde Will Smith, Metallica, John Cena, Alicia Keys gibi yıldızların olduğu bir video yayınlandı.

Bölümün henüz ne zaman resmi olarak yayınlanacağı belli değil fakat program Apple Music üzerinden izlenebilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir