Guardians of the Galaxy Vol. 2 ‘den Yeni Teaser

2014’te evrenimizi kurtarmak için zorlu şartlara rağmen bir araya gelen galaksinin koruyucuları, geçen 3 yılın ardından taptaze bir hikaye ile geri geliyorlar. Evrenimizin tekrardan kurtarılmaya ihtiyacının olduğunu gördüğümüz “Guardians of the Galaxy Vol. 2″den yepyeni bir teaser yayınlandı.

Serinin ikinci filminde koruyucularımızı artık tamamen bir aile halinde görürken düşmanlarına karşı birbirlerini de muazzam biçimde koruduklarını görüyoruz. Peter Quill’in Starlord’u bu aşamada kendi gizemli hikayesini de irdelemeye başlıyor. Eski düşmanların müttefiklere dönüştüğü filmde fanların klasik romandaki favori karakterleri adamlarımızın yardımına koşuyor.

“Guardians of the Galaxy Vol. 2” Ülkemizde 28 Nisanda vizyona girecek.

“Peter Quill (Star Lord)” karakterine Chris Pratt, “Gamora” karakterine Zoe Saldana, “Drax” karakterine Dave Bautista, “Nebula” karakterine Karen Gillan, “Kraglin” karakterine Sean Gunn yine hayat verirken, ilk yapımın seslendirmecileri “Groot” karakterine “Vin Diesel” ve “Rocket Racoon” karakterine “Bradley Cooper” da sesleriyle kadroya geri dönüyor.

Devam filminin yeni karakterleri ise “Mantis” rolündeki “Pom Klementieff“, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan ve “Ego” rolündeki usta oyuncu “Kurt Russell“. Başrollerdeki kadronun değişmediği yapımda yönetmen koltuğunu da bir kez daha “James Gunn” üstleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir