“Manchester By the Sea / Yaşamın Kıyısında” Filminden Yeni Klipler

Sakin sakin gelen bir yapım olan “Manchester By the Sea” filminden hayranlarını sevindirecek üç yeni video yayınladı. Sakin sakin diyoruz çünkü filmimiz kendisine çok güveniyor ve her gecen gün sessizliğini daha bozuyor. Zaten 2017 Oscar adaylıklarının da göz bebeği olmasının sırrı bu “güçlü”.

Yapımın konusundan bahsetmek gerekirse; Lee Chandler, tesisatcı, elektrik işlerinden anlayan yada kapıcılık gibi sıradan işlerle uğraşan, ufak tefek bir evde tek başına oturan kendi halinde bir adamdır. Doğduğu büyüdüğü fakat çok uzun süredir ziyaret etmediği kentten günün birinde acil bir telefon gelir. Abisi kalp hastasıdır, hastaneye taşınmış ve durumu oldukça ciddidir. Lee bu haberden sonra kentin yolunu tutar, kafasında türlü endişeler, soru işaretleri doludur. Hastaneye ulaştıktan sonra onu bekleyen haberlerin hiçte güzel olmadığını anlar. Lee, abisinin ölümünden sonra ufak yeğeninin tüm bakımını üstlenir ve böylelikle tüm hayatı değişmeye başlar.

2016 Sundance Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan film, Gotham ödüllerinde ise En İyi Film, En İyi Senaryo, En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi İlk Performans dallarında adaylık kazanmıştır.

Filmin başrollerinde Casey Affleck, Michelle Williams ve Kyle Chandler bulunuyor.

Kenneth Lonergan filmin hem senaryo hemde yönetmenlik kısmını üstlendi.

Video 1

Video 2

Video 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir