Bates Motel dizisinden Rihanna’lı Teaser Yayınlandı

Dünyaca ünlü pop-star şarkıcı Rihanna‘yı seyredeceğimiz final sezonundan teaser paylaşıldı.

Sapık (Psycho) olarak bilinen ve sinema tarihinin tüm eleştirmenlerce en önemli korku-gerilim filmlerinin içinde adlandırıldığı filmin televizyon ekranlarındaki uyarlaması “Bates Motel” dizisi, ünlü şarkıcı Rihanna’nın içinde yer aldığı bir teaser yayınlandı. Rihanna’yı Marion Crane karakterinde gördüğümüz final sezonu ses getirecek gibi.

Alfred Hitchcock‘un Psycho filminde Marion Crane karakterine “Janet Leigh” hayat vermişti. Filminden uyarlanan dizide ise bu karaktere müzik dünyasının en popüler isimlerinden birisi olan Rihanna hayat veriyor. Dizinin son sezonu için açıklamalarda bulunan Kerry Ehrin geriye kalan son on bölüm hakkında şöyle cümleler kurdu: “Size şunu söyleyebilirim günün sonunda dizi garip bir şekilde yaşamayı destekleyen bir hal alacak”.

Seyirciye filmin öncesini seyrettirecek olan Norman Bates’in “sapık” olmadan önceki hayatını aydınlatan dizide efsane karakter Norman’ı Freddie Highmore, annesi rolündeki Norma Louise Bates ise Vera Farmiga tarafından hayat veriliyor.

Daha taze olan yeni görüntüleri ile fanları tarafından merak uyandıran dizinin final sezonu ise 20 Şubatta gösterimde olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir