John Wick Filmi Dizileşiyor Mu?

Bir çok insanın benimsediği bir karakter olan John Wick’in ikinci filmi için vizyon tarihine çok az kaldı. 10 Şubat’ta gösterime girecek olan film için hayranları geri sayımda. Ancak filmin yapımcılarından gündeme bomba niteliğinde bir haber düştü. Devam filmi 2 için düzenlenen basın toplantısında filmin resmi sitesinden Jack Giroux‘un sorularını yanıtlayan yönetmen koltuğundaki Chad Stahelski ve senarist Derek Kolstad filmin sinemadan televizyona uyarlanması konusunda açıklamalarda bulundu.

Filmin yapımcıları açıklamarında : Episode 2 ile filmin geçmişini keşfe çıkmıyoruz, biz bunu denemek istedik ama öykü uygun değildi. İşin özünde geçmiş olayları anlatan bir bölüm yazdık fakat şu soralar bunu kenarda tutmaya çalışıyoruz. Lionsgate şirketi John Wick’i televizyon ekranlarında görmeyi çok istiyor çok fazla arzuluyor ve onların bazı yaratıcı fikirleri bize çekici gelmiyor desek yalan olur. Çünkü TV ekranlarında 2 saatlik bir film yerine konu olarak çok daha fazla detay verebilmemiz mümkün. Fakat şu an anlattığımız hikayeyi tamamlamak istiyoruz ve geçmişte yaşanmıl olayların anlatıldığı hikayeleri de bir kanal üzerinden seyirciyle buluşturmak istiyoruz.

Bu şekilde açıklamalarda bulunan yapım ekibinin yüzeysel olarak bile tv dizisi için belli başlı öngörüleri John Wick hayranlarını bir nebze olsun sevindirdi. Fakat dizinin başrolünde Keanu Reeves’i düşünmek biraz abartı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir