Stranger Things’ten Yeni Sezon Haberleri

Stranger Things’in yeni bölümlerine az bir zaman kala yeni haberler gelmeye başladı. Bilindiği üzere dizi gecen yazın kaliteli yapımları arasında kendisine güzel bir yer edinmeyi başardı. Şimdi merakla beklenen ikinci sezon hakkında David Harbour’dan taptaze açıklamalar geldi.

David Harbour’u kasabanın şerifi olarak tanıyoruz. Şerifimizin katıldığı Fan2Sea Comic Con panelinde dizinin kast ekibine yeni katılan “The Goonies” filminin starı “Sean Astin”in hayat vereceği karakter hakkındaki detayları anlattı. Winona’nın yeni erkek arkadaşını oynayacak ve Şerifimiz bu durumdan hiç hoşlanmayacak.

Daha önce izleyiciyle paylaşılan bilgide Sean Astin’in Joyce ve Hopper ile birlikte aynı lisede okuduğu söylenmişti. Önümüzdeki sezonda dizinin alacağı zaman aralığı ile konuşan oyuncu, hikayenin tam olarak bir yıl sonrasında devam edeceğini böylelikle herkesin aklında kaybolon o bir yıl için çok şey yaşandı algısı oluşacak dedi. Şunları da ekledi; Bazı insanlar kasabada neler olduğunu bilecek, farkına varadak bazı insanlar da haberi dahi olmayacak.

En son olarak Barb hakkında bilgiler vererek konuşmasını bitirdi. Sözlerine göre Barb’ı kimsenin önemsememesinin karşılığı bu sezonun başlangıcında ciddi derecede kendini hissettirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir