Pitch Perfect 3’ün Çekimleri Start Aldı

Çekimleri bu hafta başlayan müzikal komedi türündeki filmin 3. devam filmi güzel bir video ile hayranların beğenisine sunuldu. Filmin resmi instagram hesabından yayınlanan videoda 3. film için hazırlıkların yapıldığı, dans eden eğlenen The Barden Bellas grubunu görüyoruz. Video içinde yapılan konuşmalarda karakterlerin büyük bir hevesle geri döndüklerini belirtiyorlar.

Pitch Perfect 2’nin yönetmenliğini yapmış olan Elizabeth Banks devam filmi olan 3 te yer almıyor. Onun yerine yönetmen koltuğuna Trish Sie oturacak. Üçüncü Filmde Kendrick haricinde, Brittany Snow, Elizabeth Banks ve Rebel Wilson gibi yapımın sevilen karakterleri geri dönüyor. Yapımın senaryosunu ise “Kay Cannon” hazırlarken, müzikli komedi serisinin 3. devam halkasının da başarı elde etmesi bekleniyor. Seri, Cappella müzik grubu Barden Bellas’dan ilham aldığını daha önceleri bir kaç kez belirtmişti.

İlk film dünya çapında toplam $113 milyon dolar gişe hasılatı toplamıştı. İkinci filmi ise toplamda 29 milyon dolar gibi abartı olmayan bütçesine rağmen gişede 286 milyon dolar rakamına ulaşarak yapımcıları olağanüstü şekilde mutlu etmişti. Rakamlar bu şekilde olunca üçüncü bir filmin gelmesi çokta şaşırtı değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir