“Black Panther”in Kadrosuna Yeni İsim

Rocky efsanesinin son filmi olan 2015 yapımı “Creed” (Credd : Bir Efsanenin Doğuşu) ve daha öncesinde 2013 “Fruitvale Station” (Son Durak) filmlerinin başarılı yönetmeni olan Ryan Coogler’ın 16 Subat 2018 de vizyon yapması beklenen “Black Panther” isimli filmin kadrosuna “Martin Freeman” da dahil oldu.

Daha önceden “American Crime Story”nin Emmy ödüllü Christopher Darden’ı ve “Sterling K. Brown”dan sonra “Sherlock” dizisinin Dr. Watson’un da kadroda olduğu açıklanmıştı.

Black Panther filmi için bu hafta sonu Marvel’in kendi evinde yani Stüdyolarında özel fotograf çekimleri yapıldı. Everett Ross karakteri için Martin Freeman da orada bulunuyordu. Freeman bu karakteri “Captain America: Civil War” filminde canlandırıyor. Marvel hayranlarının Freeman’ı gördüklerindeki sevinç oyuncuya büyük beğeni gösterdiklerinin kanıtı sayılabilir.

Black Panther filminin kadrosu yüksek olasılıkta siyahi kökenli aktörler tarafından doldurulacak. Black Panther karakteri ise “Chadwick Boseman” tarafından canlandırılacak.

Black Panther beyaz perde de ilk kez “Captain America: Civil War” (2016) filminde kendini göstermişti. 2018 de çıkacak olan filmin konusu Marvel hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir