Tom Hardy Yeni James Bond Olma Yolunda

Tom Hardy resmen son günlerin en büyük bombalarından birisi patlattı.

James Bond serisinde uzun süreden beri konuşulan kopuşlar var. Birisi ünlü oyuncu Daniel Craig. Aktör gecen yıllarda daha fazla Bond filminde oynamak istemediğini açıklamıştı. Bond filmlerine  fazla mimik koymayarak oyunculuğunu gösteremediğini düşünüyor ve seriden ayrılmasının mantıklı olacağına bende katılıyorum. Zaten Craig’de farklı rollerde kendisini göstermek istiyor.

Bir diğer isim de Skyfall ve hemen arkasından vizyon yapan Spectre filmlerinin yönetmeni Sam Mendes. Yakın bir zamanda Mendes’te Bond filmleri için görev almayacağını bildirmişti. Artık yeni gelecek olan serilerde çok ama çok önemli iki koltuk boş.

Yeni Bond filmi için yakın zamanda bir kaç aktörün ismi dillendirilmişti. Bunlardan birisi Idris Elba bir diğeri ise Tom Hiddleston. İşte bu yarışa gecen günlerde Daily Beast için verdiği röportaj ile Tom Hardy’de dahil oldu. İşin aslı Hardy’nin sözlerine bakıcak olursak daha net olan bir şey yok. Aktöre sorulan Bond temalı sorularda sessiz kalması sadece ortalığı karıştırdı o kadar.

Hardy’nin Christopher Nolan ile olan yakın dostluğunda bu dedikoduları hallice güçlendiriyor. Zira sorulan sorulardan birisinde “eğer yönetmeni Nolan” olursa tarzında sarf ettiği  söz “acaba” bir şey mi kastediyor diye akıllara kurt düşürmekten başka bir işe yaramadı.

MGM isimli şirket Bond serisinin yapımı üstlenmişti. 2018 yılının Ekim aylarına doğru yeni bir film istedikleri de biliniyor. Fakat bu projenin halen nasıl ve ne şekilde ilerleyeceği konusunda pek bir bilgi yok. Ama ufaktan tefekten bazı durumların kokusu çıkmaya başladı ise önümüzdeki aylarda daha net ve kesin cevaplar alabileceğiz demektir.

Üsteki resme bakılınca da yeni Bond için Tom Hardy yakışmadı desek yalan olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir